Раннє бронювання - чи дійсно це вигідно?

Раннє бронювання - чи дійсно це вигідно?

З першим місяцем 2020 року прийшла і довгоочікувана акція "раннє бронювання" на літні напрямки у всіх туристичних операторів України.  Звучить це як правило - Раннє бронювання. Знижки до 50% -  та це не значить що Ви бечите  - ціну, та ділите її навпіл.
Акцію надають  самі готелі - тому ціни у туроператора уже виставлені з урахуванням знижки.
 
Головні плюси "раннього бронювання" залишилися незмінними: значне зниження цін - від 5 до 50% на тури в Туреччину, Грецію, Чорногорію та інші літні напрямки. А також можливість часткової оплати, що без сумніву дуже зручно.
 
У цьому сезоні туроператори підготували кілька нововведень, які обов'язково порадують мандрівників:
  • Перший платіж - від 10% до 30%
Перш за все хочеться відзначити, що в цьому році можна бронювати та вносити предоплату за тур всього від 10% вартості. Залишок по туру  необхідно доплатити за 3 тижні  до вильоту. Тільки уявіть, що сплативши зараз всього від 100 доларів ви гарантовано полетите відпочивати в обраний вами готель, а не будете в поспіху розглядати влітку готелі, в яких залишилися вільні номери.
  • Гарантія мінімальної ціни                                                                                                                                                                                                                                          За прогнозами експертів, зниження цін на головні туристичні напрямки цього літа чекати не доведеться і все ж можна відчувати себе захищеним від можливої ​​переплати.
 
Отже, давайте підсумуємо всі ключові переваги, які дає нам "раннє бронювання":
- зниження вартості на 5-50%
- можливість поетапної оплати туру з початковим платежем за все від 10%
- найбільший вибір готелів, апартаментів, вілл
- гарантія мінімальної ціни туру

Популярні запитання:

Питання: а що буде якщо курс зміниться після того як я забронюють тур і внесу аванс?
Відповідь: Доплату туроператори приймають за курсом на день цієї доплати.  У випадку якщо інші платежі - протерміновані -  тоді, по курсу не нижче ніж на момент початкового (авансового) платежу.

Питання: чи можу я внести 10% аванс за всіма турам?
Відповідь: У різних туроператорів різні умови "раннього бронювання". Авансовий платіж може складати від 10%  до 50% загальної вартості туру. Цю інформацію краще за все уточнювати у вашого менеджера.

Питання: якщо я побачу ціну на заброньований тур дешевше, але в іншого туроператора - мені перерахують вартість?
Відповідь: швидше за все ні. За умовами акції туроператори перераховують ціну на більш низьку при зниженні вартості своїх турів.

Питання: а що буде якщо я передумаю їхати на відпочинок до повної оплати туру?
Відповідь: умови відмови від туру є досить "жорскими" .У більшості випадків сума  авансового платежу не повертається. Але у всіх туроператорів умови різні, є умови коли сума відповідальності - повна вартість туру.

Питання: до коли діє акція раннього бронювання?
Відповідь: 1 етап (з самими мінімальними цінами) - до 28 лютого, 2 етап (коли ціни вже стають трохи вище) - до 31 березня і фінальний етап - до 30 квітня.

Питання: що потрібно, щоб забронювати тур по акції?
Відповідь: Все той же, що і для звичайного бронювання. Просто зателефонуйте +38(067)4054518  і замовте відпочинок вашої мрії!

Наші партнери

Error...

Please, enter a valid value

Будь-ласка введіть корректні дані